Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чому ціни на ліки в аптеках завищують до 30% – сьогодні у програмі "Гроші"

Якщо судити з кількості аптек в українських населених пунктах, цей бізнес є надзвичайно прибутковий, оскільки в одному будинку може бути до 3 штук, і в кожній достатньо клієнтів.

У новому випуску програми "Гроші", який вийде сьогодні о 21:45 на телеканалі 1+1, журналісти проекту розкажуть, як за допомогою "маркетингових угод" українські аптечні мережі отримують мільярди гривень додаткового прибутку, поки пенсіонери залишають у них більшу частину своєї скромної пенсії.

Шантажуючи виробників ліків, аптечні монополісти вимагають їх сплачувати за місце на полиці, що в результаті відбивається на ціні для звичайних українців. Називають це "маркетинговою угодою", що має на меті просування товару. За словами експерта з Всеукраїнської фармацевтичної палати, у середньому вже понад 30% від вартості ліків, що продаються без рецептів, - це націнка за просування товару у аптеках. Якщо підрахувати це в грошовому еквіваленті, сума такого додаткового заробітку для аптечних мереж становить як мінімум 6,5 мільярда гривень. Подробиці дивіться о 21:45 на каналі 1+1.

Також команда "Грошей" розкаже телеглядачам, як розвивається бізнес сурогатного материнства в Україні. Все більше батьків з усього світу, які не можуть самостійно завести дитину, звертаються за такою послугою до українських жінок. Проте знаходяться й ті, що хочуть просто підзаробити на людях, які ладні на все заради появи на світ дитини. Як обманюють безплідні пари, скільки грошей може заробити сурогатна мама, та які умови для неї готові створювати потенційні батьки – дивіться в програмі "Гроші".

Крім того, "Гроші" спробують підрахувати, скільки грошей виділяли з бюджету України на охорону та безпеку складів з боєприпасами в Україні після попередніх вибухів у Калинівці та Балаклії, а також дізнатися куди пішли ці кошти, та чи можна було попередити трагедію в Ічні.

Про це та інше дивіться в програмі "Гроші" сьогодні о 21:45 на телеканалі 1+1.

Залиште свій коментар

Вибір редакції