Кандидатів у президенти вже 30: ЦВК зареєструвала ще двох претендентів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Станом на 4 лютого зареєстровано 30 кандидатів на пост глави держави.

Центральна виборча комісія у понеділок, 4 лютого, зареєструвала ще двох кандидатів на пост президента України. 

Рішення про реєстрацію кандидатів члени комісії одноголосно ухвалили під час сьогоднішнього засідання, пише УНІАН. 

Так, ЦВК встановила відповідність поданих документів вимогам законодавства та зареєструвала кандидатами в президенти України самовисуванця Романа Безсмертного та Віктора Бондаря від політичної партії “Відродження”. 

Таким чином, станом на 4 лютого комісія зареєструвала 30 кандидатів на пост президента України.

Нагадаємо, 3 лютого Центральна виборча комісія завершила прийом документів для реєстрації кандидатами на виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Загалом документи подали 89 осіб, причому 17 із них - в останній день подання документів. Зокрема, йдеться про висунутого партією "Сила людей" журналіста Дмитра Гнапа та нардепа Надію Савченко, документи замість якої до Центрвиборчкому принесла її сестра, причому без застави у 2,5 млн грн.

Зараз у ЦВК є ще час для розгляду всіх поданих заявок. Цей термін спливе 8 лютого включно, а вже 9 лютого Центрвиборчком мусить оприлюднити остаточний список кандидатів у президенти України.

Відео Володимир Зеленський вийшов на перше місце серед передвиборчих смаків українців

Про це свідчать одразу два опитуванння, проведених у другій половині січня. Центр Разумкова, Київський міжнародний інститут соціології та центр "Соціс" дають такі цифри. Серед громадян за керівника "Кварталу-95" свої голоси готові віддати 23%, за чинного главу держави – 16,4%, за лідерку партії "Батьківщина" – 15,7% виборців. Інші кандидати набирають менше 10%. 

Володимир Зеленський вийшов на перше місце серед передвиборчих смаків українців

Як повідомлялося, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції