Десятеро українців стали народними героями в Харкові

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відзнаки вручали в суботу в столиці Слобідської України.

У Харкові десятьох українців нагородили орденами "Народний герой" за виявлені героїзм, силу духу та мужність. П'ятий рік поспіль цю волонтерську відзнаку вручають тим людям, які зробили вагомий внесок у боротьбу за свободу нашої країни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За цей час ордени отримали 400 бійців, волонтерів і військових медиків. Нинішня урочиста церемонія відбулась у Харкові в Театрі опери та балету. Срібні ордени одержали дев'ять військових і один волонтер.

Двох бійців нагородили посмертно – це кулеметниця на псевдо "Відьма" харків'янка Яна Червона та доброволець із Дніпра Андрій Широков. Батьківські відзнаки вручили їхнім дітям. "Червоно-чорна колодка – це для тих, хто тримав зброю в руках, для військових. А жовто-блакитна стрічка дається волонтерам, лікарям – людям, які не тримають зброю в руках, але роблять внесок в нашу перемогу", - розповіла організаторка церемонії Віолетта Кіртока.

Відео За героїзм, силу духу та мужність: у Харкові десятьом українцям вручили ордени Народного героя

П'ятий рік поспіль цю волонтерську відзнаку вручають тим людям, які зробили вагомий внесок в боротьбу за свободу нашої країни. За цей час ордени отримали 400 бійців, волонтерів і військових медиків. Уже 31-ша урочиста церемонія пройшла у Харкові, в театрі опери та балету. Цього разу срібні ордени отримали дев'ять військових і один волонтер.  

За героїзм, силу духу та мужність: у Харкові десятьом українцям вручили ордени Народного героя

Залиште свій коментар

Вибір редакції