"Діамантовий прокурор" утрапив у скандал із нерухомістю

Факти отримання Корнійцем квартир і землі перевірять правоохоронці.

Фігурант справи "діамантових прокурорів" Олександр Корнієць отримав дві службові квартири та земельну ділянку за часів свого прокурорства. Про це свідчать документи, які з'явились в інтернеті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Хрущовка" на Русанівській набережній – саме в цьому будинку довгий час жив прокурор. Про нього пам'ятають лише старожили, але говорять неохоче.

"Всі вони родиною жили. Сестра, мати, батько. Дружини тут не було ніколи", - кажуть вони.

У 2007 прокурор уперше просить за службове житло. Від запропонованої квартири на Саперно-Слобідській відмовляється, посилаючись на пізній термін здачі будинку в експлуатацію. І отримує іншу квартиру – в 70 квадратів.

ВідеоЖурналісти перевірили правдивість документів Олександра Корнійця, які з’явились в інтернеті

Через декілька років Корнієць нібито прописується в однокімнатній квартирі своєї сестри – разом із дружиною та чотирьма дітьми. Жінка з сусідньої квартири розповідає, що ніколи його тут не бачила.

З цією пропискою він просить нове житло. І отримує його в 2013 році в будинку неподалік цирку. Коли прокурора затримали в 2015 р., він переоформив квартиру на 5-річну доньку. Тож арешту цього майна йому вдалося уникнути.

3-кімнатна квартира коштує близько 6 млн гривень. Охоронець каже, що бачив прокурора, якого випустили з СІЗО під заставу, лише декілька разів. А в квартирі відносно нещодавно почався ремонт.

В інтерв'ю Корнієць розповідав, що квартиру на Тургенівський донька отримала через тяжке захворювання. Як саме – не уточнив.

З оприлюднених документів стало відомо, що за час своєї роботи в прокуратурі Корнієць просив і за землю. У 2007 році він звернувся до КМДА з проханням, щоб йому виділили земельну ділянку. І вже наступного року отримав її поруч з аеропортом "Жуляни".

За інформацією ЗМІ, прокурор будував там готель. Землю арештували восени минулого року.

В генпрокуратурі кажуть, що всі факти отримання житла Корнійцем перевірять.

ТСН намагалася отримати коментар самого фігуранта скандалу, але той відмовився. "Я не хочу давати те, що потім буде вирізано, інтерпрентовано", - пояснив він.

Олександру Корнійцю та Володимиру Шапакіну закидають хабарництво та корупційну змову. Під час обшуку у них вилучили півмільйона доларів та діамантів на півмільйона гривень. Слухання справи "діамантових прокурорів" досі триває.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: