Діти загиблих бійців АТО "проголосували" в Раді за мир

Святий Миколай у сесійній залі попросив ухвалити закон про здійснення добрих мрій.

Діти загиблих в зоні АТО героїв проголосували в Раді за закон про мир та європейський вибір України напередодні Дня святого Миколая. 250 юних "депутатів" натиснули зелену кнопку, повідомляє "112 Україна".

"Це дуже непросто (створити хороший закон - ред.). Коли дивишся телебачення, то розумієш, що ще потрібно багато всього робити, щоб ВР приймала всі якісні закони, але насправді в цих стінах приймаються всі необхідні державні рішення, дуже непросто, іноді дуже спірно, але насправді, рішення, які народжуються в цих стінах - змінюють країну. Можливо, ми ще не зовсім сьогодні це відчуваємо, але я переконаний, що кожне рішення знайде своє відображення в позитивному плані для кожного українця", - сказав дітям голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

"Пане спікер, скажіть, а ми могли б на мить уявити, що ми зараз в цьому сесійному залі, і що ми зараз можемо і здатні народити якийсь хороший закон", - запитав святий Миколай.

"Шановний святий Миколай, я відкрию таємницю, я думаю, що це можливо, але для того має бути велике бажання всіх молодих, юних народних депутатів України, які присутні в цьому залі і треба почути, ви хочете приймати закон?" - запитав спікер парламенту.

"Такий чарівний закон, щоб всі добрі мрії збулися?" – уточнив Святий Миколай.

"Це дуже чудовий закон і я думаю, що він може бути розглянутий і прийнятий в стінах українського парламенту", - погодився спікер.

"І ще закон про те, щоб мир настав в Україні", - не відступав святий Миколай.

"Якщо б це було можливо зробити трохи раніше, ми б зробили. Я думаю, що завдяки саме тим народним депутатам, які зараз в залі, ми б обов'язково це зробили і завдяки їм і в ім'я цих прекрасних людей", - сказав Гройсман.

"І ще один закон, щоб майбутнє України було європейським", - попросив святий Миколай.

Діти прийняли всі три рішення. Завершився захід виконанням гімну України.

Спікер також зазначив, що було б непогано, щоб народні депутати вели себе так само дисципліновано, як і малеча.

Нагадаємо, вчора глава Верховної Ради Володимир Гройсман закрив позачергове пленарне засідання.Народні обранці обговорювали внесення змін до Податкового кодексу, але не змогли дійти згоди. Роботу над документом вирішили продовжити наступного року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: