"Дитячі гроші" затримують забезпеченим мамочкам - джерело

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Дитячі гроші" затримують забезпеченим мамочкам - джерело

Отримати гроші при народженні дитини стає все більш проблемно

Чиновники запевняють, що виплати при народженні дитини не пов'язані із доходами родини.

З 1 квітня суму так званих "дитячих грошей" збільшили в середньому на п'ять тисяч гривень. Проте лишається питання, чи всі породіллі зможуть отримати ці гроші вчасно і без зволікань.

Нині в Україні частішають скандали із виплатою так званих дитячих грошей, гарантована державою допомога обростає чергами та паперовою тяганиною, повідомляє ТСН.

Так, однорічному киянину Святославу державну допомогу виплатили із запізненям у сім місяців, та й то - після скандалу в пресі. Його мама-журналістка показує фото сина на мобільному, і водночас фотокопію листа, яким соціальна районна служба відмовила їй у гарантованій кожній мамі України виплаті.

"Їх аргументація була смішна. Відмовили у виплаті на підставі, що вони не змогли встановити факт проживання сім'ї та соціально побутових-умов", - розповіла мама Світлана Крюкова.

Торік сотні молодих сімей отримали дитячі гроші із затримкою. Нині Міністерство соціальної політики запевняє, що жодних обмежень і затримок із цими виплатами не могло бути.

Згідно неофіційної інформації, яку повідомили Крюковій, із виплатою зволікають здебільшого матеріально забезпеченим. У Міністерстві соціальної політики саме розробляють стандарти, як урізати пільги заможним українцям. Нині серед породіль вже ширяться чутки і страхи, що їх замучать перевірками.

Тим не менш державні чиновники запевняють, що породіллям наразі нічого боятись, виплати при народженні гарантовані всім.

"Цей вид виплат зараз ніяк не привязаний до доходів родини навіть по переліку документів. Кожна громадянка має право на ці виплати", - підкреслив керівник прес-служби Міністерства соцполітики Михайло Кухар.

Збільшення виплат за народження дитини

Збільшення виплат за народження дитини

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація