За звільнення депутата-вбивці суддям загрожує тюрма

Дата публікації
Перегляди
2548
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За звільнення депутата-вбивці суддям загрожує тюрма

За звільнення Тарана суддям загрожує звільнення і навіть тюрма / Фото: Подробности

Голова Вищої ради юстиції не розуміє, чим керувалися судді, коли давали умовне людини за вбивство людини на її власному подвір'ї.

Вища рада юстиції розпочала перевірку дій суддів, які дали 2 роки умовно колишньому депутату Софіївського району Дніпропетровщини Олександрові Тарану за вбивство людини, йдеться в сюжеті ТСН.

У липні 2010 року Таран розстріляв 25-річного чоловіка просто на очах у його дружини та маленького сина.

Того дня обидва чоловіки відпочивали з компаніями на березі ставка, де між ними і стався побутовий конфлікт. Депутат розв'язав його, діставши автомат та розрядивши його в опонента.

На суді Олександр Таран назвав свої дії необхідною самообороною. Перша інстанція покарала депутата 14-ма роками тюрми, проте апеляційний та райсуд Кривого рогу вирішили пом'якшити вирок до двох років умовно.

Тарана звільнили з-під варти у залі суду. У вищій раді юстиції не виключають, що суддів можуть не тільки звільнити за порушення присяги, а і почати проти них кримінальну справу.

"Абсурд виходить. Переслідували на машині, увірвалися на подвір'я і вбили чоловіка. І виходить перевищення меж необхідної оборони. Я як суддя з 20-річним стажем, немає в мене навіть найменшої мотивації пояснити позицію суддів", - каже голова Вищої Ради юстиції Володимир Колесниченко.

Майбутнє за ґратами загрожує суддям, котрі відпустили депутата-вбивцю

Майбутнє за ґратами загрожує суддям, котрі відпустили депутата-вбивцю

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2548
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація