Дніпрянин влаштував водну переправу для містян на час перекриття центрального мосту

Дніпрянин влаштував водну переправу для містян на час перекриття центрального мосту

Ціни за перевезення катером високі, але у чоловіка вже є постійні клієнти

У Дніпрі, де віднедавна на ремонт перекрили центральний міст і авто стали в заторах, винахідливий чоловік придумав новий вид переправи. У водне таксі переобладнав власний прогулянковий катер. Хоча ціна й кусається, містяни раді платити гроші, бо інакше на роботу діставатимуться годинами, йдеться в ТСН.16.45.

У години пік тисячі дніпрян їдуть з лівого берега у переповнених автобусах або пішки долають перекритий центральний міст. Тим часом унизу, під мостом, Олександр готується з вітерцем домчати пасажирів на інший берег Дніпра - річкою. Його маленький катер може вмістити не більше семи пасажирів. З лівого на правий берег водний таксист перевозить людей за якихось 5 хвилин. За лічені дні вже з’явились постійні клієнти. «Це щонайменше незвично - їхати на роботу в Дніпрі катером. Давно пора б, але бачите, тільки закриття мосту наштовхнуло людей на таке», - каже жителька Дніпра.

Транспортна проблема для жителів лівобережної частини Дніпра у повний зріст стала минулого тижня. Тоді повністю, на цілих два місяці, мерія вирішила перекрити для руху авто центральний міст. До 14 вересня на переправі хочуть закінчити ремонт, який розпочався два роки тому.

Центральний міст зв’язував п’ять величезних житлових масивів із центром. Після перекриття міський транспорт скерували іншими трьома переправами. Вони далеко від середмістя. Й тепер замість 20 хвилин з лівого на правий берег їхати утричі довше.

Усміхнена, у катері, посеред води - у розпал транспортного колапсу фото у соцмережі виклала перша пасажирка катеру. Так і почався бізнес водного таксі. « Район Сонячний, Лівобережний почали звертатись до мене багато людей. Навіть Національна поліція, яка не встигає на ранкові збори», - каже водій катері Олександр Місюра.

Відео Чоловік обладнав свій катер під водне таксі внаслідок перекриття центрального мосту у Дніпрі

У Дніпрі, де віднедавна на ремонт перекрили центральний міст, а авто стали в тромбах, винахідливий чоловік придумав новий вид переправи. У водне таксі переобладнав власний прогулянковий катер. Хоча ціна й кусається, містяни раді платити гроші. Бо інакше на роботу діставатимуться годинами.  

Чоловік обладнав свій катер під водне таксі внаслідок перекриття центрального мосту у Дніпрі

Плавзасобами Олександр керує чи не 2 десятки років. Свій прогулянковий катер виводить у часи пік.  В день по 5 рейсів. Щоправда, ціна кусається. З одного пасажира замість 8 гривень маршруткою, катером виходить 35. Втім ті, хто спізнюються на роботу, на це не нарікають.

Щоправда, незабаром цей бізнес може згорнутися. Пости вражених пасажирів катера надихнули міських посадовців. Вони обіцяють організувати безкоштовні водні перевезення. Щоправда коли, не говорять. Мовляв, вирішать це завтра, на сесії міськради.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів