У спецоперації проти "угрупування Добкіна- Кернеса" задіяли 150 працівників ГПУ та бійців "Альфи"

У Харкові провели понад 120 обшуків. 

Обшуки у Харкові, які відбулися вчора у мера міста Геннадія Кернеса та матері нардепа Михайла Добкіна , готувалися протягом двох місяців. Про це на своїй сторінці у Facebook написав генпрокурор України Юрій Луценко.

Згідно з повідомленням, учора, 15 вересня, 150 працівників ГПУ та бійців "Альфа" СБУ провели більше 120 обшуків.

"Ми готували цю операцію два місяці. 150 працівників ГПУ та бійців Альфи СБУ вчора провели понад 120 обшуків у Харкові", зазначив Луценко.

Окрім того, генпрокурор нагадав, що обшуки проводилися з метою вилучення документів, які мають використати у справі про розкрадання 650 га землі "угрупуванням Добкіна-Кернеса".  Також Луценко назвав це кримінальним злочином, за який потрібно буде відповідати.

"Стара шарманка про "політичні переслідування" не допоможе. Вкрасти у міста 4 мільярди і поселити на елітних гектарах своїх родичів, друзів, потрібних політиків та правоохоронців - кримінальний злочин. І за нього буде відповідальність", - написав генпрокурор.

Нагадаємо, 15 серпня, генпрокурор Луценко повідомив, що у Харкові відбуваються обшуки у приміщеннях, які належать меру міста Геннадію Кернесу та матері нардепа Михайла Добкіна. Обшуки відбуваються у зв'язку з кримінальною справою відносно організації схеми з розкрадання 654 га землі Харкова на суму 4 млрд грн. 

ВідеоГПУ влаштувала масштабні обшуки у Кернеса та його підлеглих

Залиште свій коментар

Наступна публікація