До Умані очікується прибуття рекордних 80 тис. паломників-хасидів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для допомоги ізраїльським громадянам в Умані буде відкрито консульство.

Цьогоріч на святкування юдейського нового року Рош ха-Шана до Черкащини очікується прибуття від 50 до 80 тис. паломників-хасидів.

Про це йдеться у повідомленні департаменту комунікації Національної поліції України за результатом зустрічі голови Нацполіції Сергія Князева, його заступника – керівника патрульної поліції Олександра Фацевича з послом Ізраїлю в Україні Джоелом Ліоном та начальником Головного управління з охорони громадського порядку Міністерства громадської безпеки та поліції Ізраїлю Алоном Леваві.

"За інформацією, яку ми отримуємо з туристичних агенцій та авіакомпаній, очікується прибуття до України від 50 до 80 тисяч паломників. Для допомоги  ізраїльським громадянам на місці буде відкрито консульство", - розповів ізраїльський посол.

Леваві своєю чергою додав, що в цьому році до Умані прибули 20 кращих ізраїльських правоохоронців, які пройшли серйозний відбір.

Нагадаємо, раніше прогнозувалося, що цього року до Умані прибудуть близько 40 тисяч паломників. Їхній спокій охоронятимуть 600 правоохоронців - це копи з усієї України та їхні ізраїльські колеги. Станом на 5 вересня дістались місця прощі понад три з половиною тисячі хасидів.

Цього року початок святкування 5779 юдейського нового року Рош га-Шана припадає на 9 вересня, хасиди увесь день молитимуться, і з появою першої зірки на небі свято настане. 

ВідеоСотні паломників почали з'їжджатися до Умані на святкування Рош га-Шана

Головна їхня мета - відвідати у Новий рік могилу свого духовного наставника - Цадика Нахмана. Цього річ свято триватиме з 9-го по 11 вересня. В аеропорт "Бориспіль" один за одним прибувають літаки з Тель-Авіва.

Сотні паломників почали з'їжджатися до Умані на святкування Рош га-Шана

Залиште свій коментар

Вибір редакції