Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Доцент Свєта": в університеті Франка відхрестилися від білявки, яка облаяла патрульних

Представники львівського ВИШу пояснили, що порушниця у них не працює.

Жінка, яка за кермом Рorsche Cayennе порушила правила дорожнього руху і погрожувала поліцейським, не працює у Львівському національному університеті імені Франка.

У суботу, 19 березня, Патрульна поліція Львова оприлюднила запис із білявкою, яка порушивши ПДР, погрожувала поліції. Більш того, її чоловік заявив, що вони-юристи, а його дружина працює доцентом в ЛНУ ім. Франка.

Однак, як повідомила ZAXID.NET керівник прес-служби ЛНУ імені Франка Тетяна Шемберко, за попередньою інформацією, порушниця, не числиться серед професорсько-викладацького складу університета.

Крім того, в університеті також обіцяють оприлюднити у понеділок, 21 березня, офіційний лист з приводу цієї ситуації.

Як вдалося дізнатися виданню, жінка була аспіранткою Львівського держуніверситету внутрішніх справ. У 2009 році вона захистила кандидатську дисертацію в ЛНУ ім. Івана Франка. 

Місцеве видання turka-ua.net із посиланням на власні джерела, стверджує, що  порушницею правил дорожнього руху могла стати Галюк Світлана Євгенівна, начальник юридичного відділу будівельної компанії у Львові.

Нагадаємо, що це вже не перша білявка, яка вступає у конфлікт із поліцією та погрожує копам. Раніше у лютому київські поліцейські затримали неадекватну білявку, яка швидко стала "зіркою" новин. Скандалістка, у якій користувачі мережі упізнали Світлану Цибуліну – фігурантка одного із сюжетів ТСН,  кидалася із кулаками на поліцейських та зламала у відділку стіл. Подейкують, що Цибуліна є родичкою прокурора та після ганебного інциденту втекла до Монако.

Відео У Львові жінка-порушник, що представилася доцентом, погрожувала звільненням патрульним

Залиште свій коментар

Вибір редакції