Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Донецькі лікарі вирішили не роз'єднувати cіамських близюків

Хірургічне втручання не має сенсу, адже випадок занадто складний і допомогти дівчаткам лікарі не в силах.

Розділити cіамських близюків, що народилися на Донеччині, неможливо. Так вирішив консиліум обласних медиків, ідеться в сюжеті ТСН.

Лікарі борються за життя немовляток уже п‘яту добу, але визнають – шансів вижити у сестер обмаль. У них одна на двох печінка і зрощені сердечка.

Імен у дівчаток немає – лікарі їх відрізняють по цифрах на голівках. Разом вони важать 4 кіло 200 грамів. Вони вже п‘яту добу харчуються через зонд та дихають за допомогою апарата штучної вентиляції легенів.

40-річна мати двійнят Інна – сама з близнюків. Але раніше, каже, патологій у роду не було. Старших сина і доньку народила легко і в строк. Коли завагітніла третьою дитиною – до лікарні не квапилася.

"Я встала пізно на облік – 30 тижнів. Тому що зима, занесе дорогу, автобуси не ходять, то грошей нема, то ще щось. Я якось не думала, вважала, все нормально буде", - зізнається вона.

Для обстеження близнюків неодноразово збирався медичний консиліум. Фахівці вирішили – розділяти дітей неможливо. Кажуть, ситуація настільки очевидна, що навіть звертатися по допомогу до закордонних медиків, які робили подібні операції, нема сенсу.

"На жаль, враховуючи важність численних вроджених вад розвитку, хірургічна корекція неможлива", - констатує лікар-реаніматолог Юлія Рогачова.

Але скільки саме дітки зможуть прожити без операції, зі спільними органами, ніхто з лікарів прогнозувати не береться.

Відео Розділити cіамських близюків з Донеччини - неможливо

Залиште свій коментар

Вибір редакції