Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затоплені будинки та магазини: як негода "накрила" Львівську область

Затоплені будинки та магазини: як негода "накрила" Львівську область

Найбільше від стихії постраждав Стрийський район.

Внаслідок інтенсивних дощів на Львівщині виникла надзвичайна ситуація. В області було підтоплено, зокрема, 110 житлових будинків, 1 школу, 114 господарських угідь.

"23 червня внаслідок проходження грозового фронту над територією області, який супроводжувався поривами вітру до 20 м/с, випадання опадів у вигляді дощу, місцями значні дощі, завдано значної шкоди житловим будинкам, присадибним ділянкам та дорогам. Внаслідок несприятливих погодних умов на території Львівської області (Стрийського, Жидачівського, Старосамбірського районів) підтоплено 110 житлових будинків, 110 підвалів житлових будинків, 168 присадибних ділянок, 2 продуктові магазини, 1 недіючу школу, 1 ветеринарний пункт, 1 клуб-бібліотеку, 111 господарських споруд, підтоплено 4 ділянки доріг, та 1 ділянка дороги пошкоджена, підтоплено 114 га сільськогосподарських угідь та 150 криниць», - йдеться у повідомленні Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Також зазначено, що проводяться роботи з локалізації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Зокрема, найбільше від негоди постраждав Стрийський район, там підтоплено 100 житлових будинків, підвалів та присадибних ділянок, в яких проживає 300 людей.

Окрім цього, 23 червня зафіксовано 12 порушень у роботі систем життєзабезпечення - з них 12 пов’язані з електропостачанням, з них 5 вже відновлено.

"23-24 червня на рiчках басейну Днiстра очiкується продовження формування високого дощового паводку з підйомом рiвня води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м над рiвнями 23 червня на 8 год. Місцями затоплення заплав, с/г угiдь, часткове затоплення об’єктiв прирiчкової iнфраструктури, окремих населених пунктiв. Формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах можливе утворення селевих потокiв”, - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні зранку, 24 червня, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вилетів до Західної України, де одразу низка областей потерпає від повеней. Очільник уряду заявив, що особисто координуватиме дії для подолання наслідків стихії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції