Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дружину "народного губернатора Донеччини" Губарєва викликали на допит до СБУ

Жінку підозрюють у створенні терористичної організації та фінансуванні тероризму.

Дружину одного з ватажків бойовиків "Народного ополчення Донбасу", так званого "народного губернатора Донеччини" Павла Губарєва Катерину викликали на допит до СБУ.

Повістку оприлюднено у газеті "Урядовий кур'єр".

"Підозрювана Губарєва Катерина Юріївна, 05.07.1983 р.н., відповідно до вимог ст. ст. 42, 133, 135 КПК України викликається о 10 год 27, 28 та 29 березня 2017 року до старшого слідчого в ОВС ГСУ СБ України Філіпова C.M. у кабінет 306 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, буд. 33", - йдеться у тексті.

Зазначимо, що дружину так званого "народного губернатора Донеччини" викликали для проведення слідчих та процесуальних дій у кримінальному провадженні через підозру у створенні терористичної організації, керівництві такою організацією або участі у ній, а також фінансуванні тероризму.

Нагадаємо, раніше Шевченківський районний суд Києва дозволив ГПУ розпочати спеціальне досудове розслідування щодо ватажка бойовиків "Народного ополчення Донбасу", так званого "народного губернатора" Павла Губарєва. В Україні почали заочне засудження Губарєва, якого підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції