ГПУ почне спеціальне досудове розслідування проти "народного губернатора Донеччини" Губарєва

Одного з лідерів бойовиків обвинувачують у посяганні на територіальну цілісність України.

Шевченківський районний суд Києва дозволив розпочати досудове розслідування щодо ватажка бойовиків "Народного ополчення Донбасу", так званого "народного губернатора" Павла Губарєва.

Про це повідомили в управлінні зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України.

"Ухвалою Шевченківського районного суду м. Києва задоволено клопотання Генеральної прокуратури України та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо лідера "Народного ополчення Донбасу" та так званого "Народного губернатора Донеччини" Павла Губарєва", - йдеться у повідомленні.

За даними ГПУ, Губарєв, перебуваючи у Донецьку впродовж лютого – березня 2014 року з метою повалення конституційного ладу та зміни меж території України, вступив у злочинну змову з іншими особами, спільно з якими під час масових заворушень захопив приміщення органів державної влади та місцевого самоврядування, що супроводжувалось опором правоохоронцям.

"Такі дії паралізували роботу органів влади та управління на цій території, що унеможливило відновлення законності та зумовили створення на території Донецької області терористичної організації "ДНР", - вважають у відомстві.

Нагадаємо, раніше в Україні почали заочне засудження Губарєва, якого підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України. Зазначимо, що на початку січня СБУ викликала його на допит.

Залиште свій коментар