Перейти до змісту
ДСНС в Дрогобичі повідомили про дитину, яка додзвонилась з-під завалів будинку

ДСНС в Дрогобичі повідомили про дитину, яка додзвонилась з-під завалів будинку

Рятувальники сподіваються якомога швидше знайти живих людей.

Пошуки людей на обвалі будинку в Дрогобичі не припиняються ні на мить. Будинок огородили, нікого не підпускають близько, бо є небезпека, що будинок посипеться далі. До рятувальних робіт залучені пів тисячі людей, спецтехніка, залучили кінологів з собаками, йдеться в ТСН.12.00

Як повідомляють журналісти з місця подій, щойно до рятувальників підійшов чоловік у шоковому стані і повідомив, що йому додзвонилась дитина, яка перебуває під завалами. Пошуковці упевнені, що під завалами ще є люди і сподіваються на диво.

Поряд з будинком зібралися сотні мешканців Дрогобича, які просто моляться, аби людей знайшли живими.

Вже відомо про двох загиблих і сімох шпиталізованих.  Це дані надзвичайників та поліцейських на цю мить. Вибух у чотириповерхівці стався о 3 ночі. Рятувальники припускають, що вибухнув побутовий газ, який і зруйнував усі поверхи одного під'їзду.Поліцейські поки ніяких версій не висувають.

Відео Щонайменше двоє людей загинули унаслідок обвалу будинку в Дрогобичі

Ще 7 людей дістали травм унаслідок обвалу 4-поверхового будинку в Дрогобичі. За даними надзвичайників, о третій ночі там вибухнув побутовий газ. Зруйновано усі поверхи одного з під’їздів. Нині на місці працюють екстрені служби, рятувальники розбирають завали, до пошуків залучили кінологів. Вже відомо, що з-під завалів врятували 8 людей - це дані поліцейських.  

Щонайменше двоє людей загинули унаслідок обвалу будинку в Дрогобичі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин