Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерти розповіли, в яку країну найчастіше літають українці

Цією країною стала Туреччина.

Найпопулярнішим напрямком для українців стала Туреччина, а Turkish Airlines - найбільшою іноземною авіакомпанією на українському ринку. 

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook "Aviation News & Analytics". 

За підрахунками експертів, Turkish Airlines стала третім авіаперевізником на українському ринку за кількістю рейсів, після МАУ і Дніпроавіа. Вона виконує 46 рейсів на тиждень зі Стамбула в шість аеропортів України: Київ-Бориспіль, Одесу, Львів, Дніпропетровськ, Херсон та Запоріжжя. 

Тим часом, з української сторони регулярні рейси виконують три авіакомпанії: МАУ - 16 рейсів у Стамбул з Києва-Борисполя і 7 з Одеси, до яких додадуться ще 7 з 26 січня цього року. Дніпроавіа - 5 рейсів на тиждень на лінії Дніпропетровськ - Стамбул. 

Рейсти Туреччина-Україна
facebook/Aviation News & Analytics

Всього, за підрахунками експертів, між країнами виконується 109 розворотних регулярних рейсів на тиждень, 63 - трьома турецькими авіакомпаніями, і 46 - трьома українськими, не рахуючи чартерних перевезень за курортними напрямками.

Раніше провідний польский автобусний лоукост повідомив, коли зайде в Україну. PolskiBus зацікавлений у розширенні маршрутної мережі в Україні і постійно моніторить ситуацію на ринку. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції