Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фея Лідія Таран презентувала 10-метрову Стіну Мрій на Bashka Kids Awards

Місія арт-марафону, каже Лідія Таран – зібрати 100 тисяч малюнків, щоби надихнути мріяти інших дітей, насамперед хворих.

Рух "Здійсни мрію" продовжує марафон "Моя дитяча мрія". Цього разу чарівники проекту долучилися до першого дитячого фестивалю Bashka Kids Awards. Просто під час події усі маленькі гості мали змогу намалювати на десятиметровій стіні свої бажання. Допомагали ж їм у цьому рідні, фея проекту "Здійсни мрію" Лідія Таран та ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв.

На першій творчій тусовці для дітей та дорослих - Bashka Kids Awards стрибають, роблять зачіски, прикрашають тіло татуюваннями, складають пазли та загадують бажання.

Але найпопулярніше місце фестивалю – десятиметрова "Стіна мрій" від каналу "1+1" та проекту "Здійсни мрію". Своє найбажаніше маленькі мрійники зображують у вигляді єдинорогів, фантастичних місць, собак, акул та мікрофонів.

Свою мрію на стіні залишила куратор проекту "Здійсни мрію" - телеведуча Лідія Таран. Земна куля та велике серце символізують мир та злагоду в усьому світі. А ще – дитячу мрію ведучої – подорожувати:

"У дитинстві я мріяла подорожувати по усьому світу. Мрія ця живе і зараз. Тому і намалювала її на нашій Стіні Мрій. Знаєте, я дуже рада, що змогла презентувати наш проект Здійсни Мрію для учасників Bashka Kids Awards. Усі вони хоч і малі, але вже популярні блогери, кумири для дітей. Їхні блоги дивляться мільйони! І, думаю, що у кожного відео, яке вони роблять, має буде сенс. Не люблю, коли блог складається з "прикинь", "нічо сєбє", "вот ета да!" І ніякого більше сенсу... Сподіваюсь, що наша Стіна мрій надихне малих блогерів та їхніх глядачів, особливо тих, хто довго знаходиться у лікарнях - мріяти, бачити нові горизонти та скоріше одужувати!" - поділилася Лідія Таран.

На фестивалі ведучий ранкового шоу Єгор Гордєєв допомагав маленьким блогерам малювати свої мрії. До арт-марафону #МояДитячаМрія Єгор приєднався одним із перших – ще в квітні. Тоді він намалював свою дитячу мрію – стати капітаном дальнього плавання та керувати яхтою.

"Я змалку хотів бути капітаном дальнього плавання або керувати яхтою, подорожувати морями, океанами, відкривати нові світи. Ця мрія завжди давала і дає мені натхнення досліджувати країни" - розповів Єгор.

Місія арт-марафону, каже Лідія Таран – зібрати 100 тисяч малюнків, щоби надихнути мріяти інших дітей, насамперед хворих: "Це заохочення для тих людей, які можуть реалізувати ці мрії. Чарівники можуть подивитися на цю стіну і зрозуміти, що з цього можуть подарувати дітям, щоби здійснити їхню мрію".

Стіна мрій буде ще більшою! Вже від 27-го до 30-го червня на Пейзажній алеї в Києві облаштують 30 квадратних метрів для малювання мрій. А до грудня кожний охочий може долучитися до арт-марафону, виклавши свій малюнок у соцмережу з хештегом #моядитячамрія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції