Геннадій Москаль призначить радником одного із циган

Дата публікації
Перегляди
3365
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Геннадій Москаль призначить радником одного із циган

Геннадій Москаль обіцяє допомогти ромам у Закарпатті. / Фото: УНІАН

Закарпатські роми самі мають запропонувати кандидатуру на посаду радника.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль призначить своїм радником представника ромської громади, яка налічує в регіоні близько 50 тисяч циган, що становить майже половину від загальної кількості в Україні.

Про це повідомляється на сайті голови ОДА.

Москаль запропонував закарпатським циганам самостійно визначитися з кандидатурою, яка буде офіційно оформлена в патронатну службу облдержадміністрації.

Напередодні Міжнародного дня голокосту ромів Геннадій Москаль провів зустріч із керівниками ромських громадських організацій та лідерами ромських поселень Закарпаття. Вони обговорювали можливості відкриття спеціальних курсів при училищах та ліцеях, які ромські діти могли б відвідувати безкоштовно, встановлення пам'ятного знаку для вшанування жертв голокосту, легалізації незаконних побудов у поселеннях, покращення побутових умов проживання тощо.

Міжнародний день голокосту ромів відзначається 2 серпня — у цей день у 1944 році нацисти в концтаборі Аушвіц-Біркенау знищили більше 20 тысяч циган.

Нагадаємо, 15 липня Геннадій Москаль очолив Закарпатську облдержадміністрацію. Це сталося після Мукачівської стрілянини між "Правим сектором" і міліцією.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3365
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація