Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук анонсував оновлення керівництва "Укравтодору" в областях

За його словами, нова кадрова політика якісно змінить вартість доріг.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук анонсував оновлення керівництва "Укравтодору" в областях.

Про це глава Кабміну заявив в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1".

За його словами, нова кадрова політика якісно змінить вартість доріг. "Закликаю нових керівників "Укравтодору" і "Укртрансбезпеки" максимально швидко оновити керівний склад в областях. Я переконаний, що люди, які працювали там досі в переважній своїй більшості або представляли інтереси "смотрящих", або закривали на це очі. І в одному, і в іншому випадку їм з нами не по дорозі", - каже Гончарук. 

Прем'єр наголошує на тому, що важливою є поява підрядників і конкуренції, чого у переважній більшості областей немає. У регіонах також немає прозорих тендерів, каже глава Кабміну.

"Уряд Гончарука спробує не втручатися оперативно в чесні та прозорі тендери, які будуть організовані "Укравтодором". Ми знаємо, що досі практика полягала в тому, що в кожній області був "смотрящИЙ", який щось вирішував, якому носили "відкати". Ми з усіма випадками зараз працюємо", - каже Олексій Гончарук. 

За слова очільника уряду, кадрова політика, яка буде впроваджуватись протягом кількох наступних місяців, якісно змінить вартість доріг як на етапі будівництва так, і на етапі експлуатації.

Як повідомлялося раніше, 19 листопада Гончарук представив нового очільника "Укравтодору" Олександра Курбакова, який отримав посаду після перемоги у відкритому конкурсі. Він заявив, що аварійні автошляхи в України будуть відремонтовані до 2023 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції