Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова Укравтодору назвав дату зникнення аварійних доріг у країні

Посадовець говорив лише про основні магістральні шляхи.

Аварійні автошляхи в України будуть відремонтовані до 2023 року. Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков.

Фотогалерея "М'яко стелять". У Миколаєві на дорозі зробили "матрацний ремонт" (3 фото)

"В Україні зараз, якщо брати основні дороги, близько 7 тисяч кілометрів – в аварійному стані", - наголосив він. За словами чиновника, на їх ремонт основних магістралей потрібно кілька років і стабільне фінансування. "Ми розраховуємо, що при існуючому фінансуванні та при залученні додаткових коштів – це приблизно три роки", - сказав керівник автодору.

Посадовець також пояснив, що першочергові напрямки визначалися за кількома параметрами. "Перше – це рівень зносу. Таких доріг багато. Друге – трафік, який може бути по цих дорогах, коли вони будуть відбудовані. І соціально-економічний ефект, який теж вираховується", - зауважив він.

Керівник Укравтодору також розповів, що серед пріоритетних доріг для ремонту будуть траси на тих напрямках, де відсутні нормальні сучасні автошляхи. "Миколаїв, Суми, Кривий Ріг, Чернівці, Кіровоград", - перелічив такі напрямки Кубраков.

Відео Голова "Укравтодору" Олександр Кубраков розповів, які проблемні шляхи ремонтуватимуть найперше

Українські дороги – одні з найгірших на планеті. У світовому рейтингу якості автошляхів, який склали експерти Всесвітнього економічного форуму, Україна опинилися аж на 130 місці зі 137. Кращі дороги навіть у таких небагатих африканських країнах, як Мозамбік, Малаві чи Чад. Чому це так і коли це зміниться – поговоримо з головою Державного агентства автомобільних доріг України Олександром Кубраковим.

Голова "Укравтодору" Олександр Кубраков розповів, які проблемні шляхи ремонтуватимуть найперше

Залиште свій коментар

Вибір редакції