Гонтарева радить українцям дивитись "на вміст холодильника", а не на курс долара

Голова Нацбанку пояснила, чому українцям не слід дивитися на курс долара

Голова Національного банку України радить українцям звертати увагу не на курс долара, а "на ціни і вміст холодильника". Про це очільниця НБУ заявила в інтерв'ю "5 каналу", пише "УП".

При цьому, Гонтарєва наголосила, що проблема економіки країни криється не в курсі американської валюти, а в занепаді вітчизняного виробництва. Адже, за її словами, в країні необхідно зменшити долю імпорту, який і залежить від курсу долара.

Поміж тим, вона наголосила, що доларизовану економіку неможливо змінити за один рік.

"Наше з вами головне завдання – перестати думати про курс долара, а почати дійсно дивитися на ціни і на вміст холодильника. А найголовніше наше завдання всієї економічної політики в країні – щоб у нас було якомога менше імпорту і дорогих імпортних товарів, а більше було власного виробництва і власних товарів, які в нас не мають залежати від курсу долара", - підкреслила очільниця НБУ.

При цьому, НБУ на понеділок, 21 березня встановив курс долара на рівні 26 грн та 24 коп.

Нагадаємо, що в кінці минулого року, Валерія Гонтарєва заявляла, що на 2016-й цілком реальний курс американської валюти на рівні 24 грн і 10 коп.

Однак, вже на початку лютого цього року, пані Гонтарева пояснила обвал гривні сезонними чинниками, до яких ще додалася політична криза у верхівці влади та заявила, що більше не прогнозуватиме курс долара США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: