Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ запропонувала Дерев'янку сплатити 62 млн за закриття справи

Нардеп вважає це службовим злочином.

Генпрокуратура запропонувала депутові Юрію Дерев'янко сплатити близько 62 млн грн податків, після чого з нього буде знято звинувачення про ухилення ним від їх сплати, розповів він журналістам після допиту в ГПУ, пишуть "Українські новини".

"Я отримав акт Державної фіскальної служби, в якому податкова написала, що... встановлено податкові порушення, а саме заниження річного доходу за 2015 рік на суму 289 млн гривень, в результаті чого занижено податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб в сумі 57 млн ​​751 тис., а також ще військового збору на суму 4 млн 332 тис. гривень", – розповів він.

За словами Дерев'янка, співробітник ГПУ запропонував йому сплатити необхідну суму заради закриття справи. Депутат вважає це неприйнятним та збирається подати свої заперечення до Державної фіскальної служби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося що Генпрокуратура викликала на допит нардепа Юрія Дерев'янка через можливе ухилення від сплати податків. В деклараціях за 2015-2016 роки нардеп вказав отримані від підприємницької діяльності разом із дружиною кошти та майно, вартість яких суттєво відрізняється від розмірів доходів. 

ВідеоПарламентом ширяться тривожні чутки про наступних політиків, за яких може взятися Генпрокуратура

Залиште свій коментар

Вибір редакції