Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа Курченка: у ГПУ повідомили про спецконфіскацію нафтопродуктів на 800 млн грн

Паливо надійшло на територію України без сплати митних платежів.

На Одещині на користь держави конфісковано нафтопродукти вартістю понад 800 млн грн у рамках розслідування злочинної схеми олігарха Сергія Курченка.

Про це повідомила прес-секретар Генпрокуратури Лариса Сарган у Facebook.

За рішенням суду було застосовано спеціальну конфіскацію близько 100 тис тонн нафтопродуктів.

"Вказане паливо надійшло на територію України для реалізації злочинною організацією під керівництвом С. Курченка без сплати митних платежів.  Загальна вартість конфіскованого за рішенням Київського районного суду м. Одеси палива складає понад 800 млн грн.  Враховуючи, що під час розслідування судом надано дозвіл на реалізацію арештованого палива, вироком суду застосовано спецконфіскацію щодо всіх цих нафтопродуктів або коштів, отриманих від їх реалізації, у тому числі нарахованих на них відсотків", - йдеться в повідомленні.

Частина конфіскованого палива наразі перебуває на нафтобазах. Від реалізації частини нафтопродуктів до бюджету у вигляді податків вже сплачено понад 300 млн грн, на рахунках банківських установ перебуває більш ніж 100 млн грн, на які нараховано понад 13 млн грн відсотків, зауважила Сарган.

Раніше колишні посадовці підприємства Курченка у м. Рені уклали з прокуроратурою угоду про визнання своєї вини у скоєнні низки злочинів. Зокрема, в участі у злочинній організації, пособництві в ухилянні від сплати податків в особливо великих розмірах, підробці документів і зловживанні службовим становищем, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету понад 2 млрд грн коштів від реалізації 800 тис. тонн нафтопродуктів.

ВідеоКурченко катався на 38 автомобілях

Залиште свій коментар

Вибір редакції