Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман не виключає дострокового завершення воєнного стану

Голова уряду вважає, що припинення воєнного стану залежить від Росії

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що воєнний стан можуть достроково припинити в разі нормалізації ситуації та зникнення загроз для країни. Про це він розповів на зустрічі з регіональними ЗМІ у Києві, передає видання "Інтерфакс-Україна".

"Продовження або непродовження (воєнного стану – ред.) залежить тільки від дій Росії. Якщо ми не відчуватимемо ніяких загроз, то жодних підстав для продовження воєнного стану не буде. Також якщо ситуація нормалізується, можливо буде розглядатися його дострокове припинення", - заявив прем'єр.

Однак, Гройсман зазначив, що президент України ухвалюватиме про подовження чи припинення воєнного стану в залежно від ситуації.

Нагадаємо, від 26 листопада цього року строком на 30 днів на території десяти областей України діє режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн Великої сімки. Наразі в московському СІЗО "Лефортово" утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії

ВідеоВ регіонах, де запроваджено воєнний стан, розпочались збори оперативного резерву першої черги

Найближчі дні резервістів скликатимуть до навчальних центрів для проведення тактичних навчань. В штабі кажуть, що збори триватимуть не довше 20 днів, і усі мобілізовані встигнуть повернутись ще до католицького Різдва. 

В регіонах, де запроваджено воєнний стан, розпочались збори оперативного резерву першої черги

Залиште свій коментар

Вибір редакції