Грузія заочно заарештувала очільника поліції Одещини Лорткіпанідзе

Чиновник надавав пояснення, що не зможе бути присутнім на допиті.

Тбіліський міський суд Грузії санкціонував арешт очільника Одеського облуправління Національної поліції України Георгія Лорткіпанідзе за поданням прокуратури.

Зазначається, що Лорткіпанідзе був викликаний на допит на 21 вересня як свідок у справі про розгін антиурядової демонстрації 21 травня 2011 року, передає Укрінформ.

Хоча, за повідомленням, адвокат Лорткіпанідзе предоставив суду заяву свого підзахисного про те, що 21 вересня не може бути присутнім на допиті через заплановану його доповідь на слуханнях у парламентському комітету в Києві, суд на ці обставини не зважив.

Також зазначається, що очільник одеської поліції повідомив про відпустку після 15 жовтня спеціально для того, аби давати свідчення.

Після вручення дружині Лорткіпанідзе повістки з прокуратури генерал заявив, що вже не раз був допитаний у цій справі і надав слідству всю інформацію, до якої не має чого додати. До того ж, зауважив Лорткіпанідзе, упродовж 3 років після надання вичерпних свідчень він перебував у Грузії, і в прокуратури додаткових запитань не виникало.

Голова поліції Одещини пов'язав виклик до прокуратури виключно з наміченими на 8 жовтня парламентськими виборами та страхом чинного уряду щодо його повернення до Грузії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: