Харків стане першим "містом у смартфоні". Якими будуть пілотні цифрові проєкти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обласний центр першим протестує #єМалятко.

Харків стане першим в Україні "містом у смартфоні".

Пілотним проєктом займеться новостворений Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради і його мета - надати жителям міста один мільйон послуг онлайн. Про це повідомляє онлайн-сервіс державних послуг "Дія".

"Харків став пілотним регіоном діджиталізації і отримав першого в Україні CDTO – Chief Digital Transformation Officer – Олега Дробота. Разом з Олег Дробот до трансформації міста долучиться Михайло Лазарєв, який очолює "Офіс реформ Харкова". Повноцінна digital-структура трансформує місто у співпраці з Мінцифрою", - ідеться в повідомленні.

Перші проєкти, які запустять у Харкові, - цифрова освіта, переведення регіональних послуг в онлайн, е-Health, Dashboard. Водночас Харків першим протестує єМалятко, покликаний заощадити час батьків під час реєстрації дитини.

Крім того, буде впроваджений Cashless, тобто безконтактна оплата: від проїзду в транспорті до адміністративних і комунальних послуг.

Нагадаємо, в Україні запускають проєкт "Держава у смартфоні".

Відео Держава у смартфоні, боротьба з корупцією й економічне диво – пріоритети України на шляху до змін

2 вересня президент Зеленський уперше зібрав усіх урядовців, депутатів і силовиків у новому складі і буквально роздав завдання кожному. У разі невиконання - погрожував звільненням. Але чи стануть від того уряд і парламент більш слухняними і чи вдасться президенту методом батога і пряника розбудувати країну – дивіться далі.    

Держава у смартфоні, боротьба з корупцією й економічне диво – пріоритети України на шляху до змін

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції