Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Харківський марафон привабив навіть 90-річних бігунів

Міжнародний спортивний захід встановив рекорд із кількості учасників.

Безпрецедентна кількість бігунів зібралася в суботу в Харкові на третій міжнародний марафон. Спробувати свої сили вирішили понад 10 тисяч чоловік із 26 країн світу, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На старт різних дистанцій від 4 км для початківців до класичних 42 км вийшли як зовсім маленькі діти, так і 90-річні бігуни. Мотиви та цілі в усіх були різні.

"Це заряджає мене енергією, допомагає почуватися добре. Тренувати потроху дух перемоги – це боротьба з болем, з лінощами. Тут просто приголомшлива енергетика", - пояснив участник забігу з Полтави Володимир Черевко.

68-річний Віктор Соловйов пробіг 10 км, навіть не захекавшись.

"Спорт – це коли людина близько чотирьох разів на тиждень займається, бере участь у змаганнях – це вже спорт", - пояснив він.

86-річна Лідія Сергіївна вирішила легкоатлетичну дистанцію пройти скандинавською ходою і у такий спосіб відсвяткувати свій 86-й день народження.

"Наздогнати та перегнати", - сформулювала свої цілі вона.

Відео У Харкові сьогодні відбувся міжнародний марафон

77-річний Володимир Панацейко біг заради фігури. Він пишається тим, що не має ані грама зайвої ваги.

"Менше їсти – більше бігати. У місті мало-хто мене обжене з однолітків", - пояснив він свій рецепт.

Разом із марафонцями дистанцію пройшли більше сотні людей з обмеженими можливостями. Мер Харкова, який після замаху на нього так і залишився в інвалідному візку, цього разу від пробіжки утримався.

"Я займаюся спортом у міру тих можливостей, котрі мені дозволяє сьогодні мій стан, але обіцяю, що в наступному марафоні я братиму участь", - заявив Геннадій Кернес.

Єдиний недолік Харківського марафону полягав у тому, що через нього рух транспорту центром міста довелося повністю перекрити. Організатори обіцяють, що через два роки для цього заходу зроблять спеціальну легкоатлетичну трасу.

Кілька днів тому найвищий рівень терористичної загрози не завадив ювілейному марафону в Парижі.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Залиште свій коментар

Вибір редакції