Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Холоднокровним вбивцею з "Каравану" міг бути навіть правоохоронець - ЗМІ

Злочинець стріляв охоронцям у життєво важливі органи.

Те, що чоловік, який вбив у торговому центрі "Караван" трьох осіб, носив зброю в кобурі, може свідчити про те, що це був правоохоронець, який явно має вогневу підготовку, припустив колишній заступник міністра внутрішніх справ і народний депутат Геннадій Москаль.

"Він стріляв у життєво важливі органи. І навіть той охоронець, який вижив, це скоріше заслуга лікарів, а не помилка вбивці. Тобто людина явно має вогневу підготовку", - підкреслив він, пише Gazeta.ua.

Читайте також: Стрілянина в "Каравані": усі подробиці трагедії

Також колишній силовик каже, що наразі зі слів міністра МВС про цю ситуацію нічого не зрозуміло.

Найбільше питань у нардепа викликає пістолет Макарова, з якого убили охоронців.

Дивіться також: Відео кривавої бійні у кімнаті охорони в "Каравані"

"У Міністерстві внутрішніх справ є кулегільзотека. Завдяки ній можна визначити, що це за пістолет. Якщо зброю продали легально, то вона має бути відстріляна і зразки повинні знаходитись в тій колекції у міліції. Якщо ж це нелегальна зброя і з неї було вчинене вбивство, то мають перевірити усі нерозкриті злочини на співпадіння. І цей момент досить неясний. Ніхто з МВС не озвучив про випадки використання цього пістолета", - сказав Москаль.

Крім того, на його думку, "зливання" в інтернет відео про вбивство порушує таємницю слідства.

Так, якщо завтра когось упіймають і буде слабка доказова база, скажімо, не знайдуть при ньому того пістолета, то вправний адвокат зможе завжди сказати, що його клієнт все це бачив у вільному доступі в інтернеті або по телевізору, пояснив депутат.

Нагадаємо, в середу, 26 вересня, молодий чоловік у "Каравані" розстріляв охоронців. Троє були вбиті, четвертий поранений і прооперований. Злочинець влаштував стрілянину після того, як секьюріті зловили його на крадіжці і провели до кімнати охорони.

Залиште свій коментар

Вибір редакції