Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Maristella Marine Residence — апарт-готель класу luxury в Одесі — пропонує приватним інвесторам унікальний продукт: можливість інвестування в стабільний високоприбутковий бізнес на платформі вже діючого готелю з відомим брендом і готовою інфраструктурою.

Входження в готельний бізнес Одеси — досить легкий і швидкий процес завдяки унікальній для ринку України пропозиції від апарт-готелю Maristella Marine Residence.

Купівля в приватну власність готельних номерів в комплексі Maristella Marine Residence — це можливість приватним інвесторам зберегти і примножити капітал, увійшовши в уже готовий високоприбутковий готельний бізнес з показником рентабельності 10-12%, або ж придбати якісну нерухомість для проживання. Результати такого вкладення інвестори змогли оцінити вже за підсумками двох курортних сезонів — 2016-го і 2017-го років.

Про комплекс Maristella Marine Residence

Одна з важливих переваг апарт-готелю Maristella Marine Residence — унікальна локація, якою не може похвалитися жоден об'єкт міста. Комплекс розташований в межах міста біля самого берега моря. Завдяки цьому Maristella Marine Residence, розташований неподалік від центру міста з місцями для активного відпочинку і розваг, є ідеальним місцем для комфортного перебування з родиною і дітьми, а також для відпочинку з друзями.

Комплекс пропонує номери трьох різних категорій — стандарт, делюкс і люкс із панорамними вікнами з морським краєвидом. Крім дивовижних пейзажів гості і жителі комплексу мають в своєму розпорядженні велику інфраструктуру: ресторани і бари, три басейни, спа-центр, власну пляжну зону з критою терасою. А для любителів романтичних вечорів на даху будівлі знаходиться бар з панорамною терасою. Не залишені без уваги і власники яхт: для них обладнано місце для швартування, а любителі повітряних видів транспорту можуть скористатися вертолітним майданчиком. Крім цього в інфраструктуру Maristella Marine Residence входять бізнес-центр і конференц-зал, два банкетних зали та літні намети для проведення конференцій, весіль та банкетів просто на березі моря.

Комерційна пропозиція

Купуючи нерухомість в Maristella Marine Residence, ви стаєте власником готового бізнесу. Maristella Marine Residence пропонує різні варіанти покупки готельних номерів.

Надалі власник має можливість абсолютно не замислюватися про щоденні побутові дрібниці. Управління комплексом здійснює професійна команда з 10-річним досвідом роботи в сфері готельного бізнесу, з якою підписується договір управління вашим майном. Вже через кілька місяців після покупки своїх готельних номерів ви відчуєте всі переваги бізнесу з Maristella Marine Residence.

https://maristella-apartment.com.ua/

https://www.facebook.com/maristella.apartment/

Залиште свій коментар

Вибір редакції