Катеринчук вимагатиме довічне ґвалтівникам Оксани Макар

Дата публікації
Перегляди
3708
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Катеринчук вимагатиме довічне ґвалтівникам Оксани Макар

Катеринчук відзначив, що "слідству вже все зрозуміло" / Фото: Фокус

За словами депутата, справа буде будуватися на тому, що дівчина сказала на першому допиті.

Народний депутат Микола Катеринчук упевнений, що злочин, вчинений щодо Оксани Макар, був замахом на вбивство.

"Наша адвокатська група, що представляє інтереси потерпілої вже загиблої Оксани Макар із самого початку вважала, що дії злочинців були спрямовані на приховування наслідків зґвалтування через вбивство. Вони намагалися позбутися тіла. Вони вважали, що вже її вбили. Їхні дії були навмисно спрямовані на вбивство - вони її душили, спалювали тіло", - розповів в інтерв'ю tochka.net захисник Оксани Макар Микола Катеринчук.

"Ми знаємо зі слів мами Макар, що ще під час першого допиту Оксана розповіла, як злочинці душили її втрьох. Потім було ще одне зґвалтування. Вони думали, що ґвалтували мертве тіло. Ці всі моменти вказують на те, що спочатку цей злочин був замахом на вбивство. Вони все робили для того, щоб вона померла", - зазначив Катеринчук.

Депутат відзначив, що "слідству в принципі вже все зрозуміло". "Вся справа буде будуватися на тому, що вона сказала на першому допиті, на даних експертиз, огляду місця злочину і тих доказів, які зібрали слідство і звичайно на показах підозрюваних. Слідству в принципі вже все зрозуміло. Все ще залежить від того, як вони поведуть себе в суді", - зазначив він.

"Ми за те, щоб слідство було ретельним. Воно під контролем і президента, і міністра МВС та генпрокурора. Ми сподіваємося, що слідство буде проведено об'єктивно. Сподіваюся, що вина цих людей буде доведена. Ми будемо вимагати довічного ув'язнення", - додав Катеринчук.

Нагадаємо, в Миколаєві троє молодих хлопців зґвалтували і намагалися спалити живцем 19-річну Оксану Макар. За її життя в Донецьку боролися кращі фахівці. Оксани не стало сьогодні о 7.30 ранку, вона померла через сильну кровотечу.

Раніше начальник головного слідчого управління МВС Василь Фаринник розповів нам, що смерть Оксани Макар є обтяжуючою обставиною для всіх трьох заарештованих. За його словами, кримінальну справу зі статті "Замах на вбивство" буде перекваліфікована на "Вбивство".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3708
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація