Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура назвала суму збитків від Кримського моста

Будівництво Кримського мосту здійснюється з порушенням правил екологічної безпеки.

Росія завдала екологічної шкоди Україні будівництвом Кримського моста, порушивши правила екологічної безпеки. Збитки становлять не менше 10 млрд гривень.

Про це у вівторок, 15 травня, повідомила прокуратура АР Крим.

"Будівництво здійснюється з порушенням правил екологічної безпеки, яке шкодить екосистемі Азовського моря. Це викликало екологічне забруднення значної території України, завдало екологічної шкоди півострову Тузла і загрожує його знищенню як унікального природного об'єкту", - повідомили у прокуратурі.

Прокуратура проводить досудове розслідування за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст. 236 КК України (порушення правил екологічної безпеки).

ВідеоРосіяни планують запустити рух по автомобільній частині так званого "Кримського мосту"

Про залізничне сполучення мова ще не йде. Цієї ночі поїде лише легковий транспорт. Вантажівки змушені почекати, поки російські фахівці дадуть висновок, що це безпечно для самої споруди. Кримський міст росіяни почали проектувати та споруджувати одразу ж після анексії півострова. Спочатку його вартість оцінювали в 25 мільярдів рублів, за 4 роки проект подорожчав у десять разів.

Росіяни планують запустити рух по автомобільній частині так званого "Кримського мосту"

Зараз перевіряють ряд європейських компаній на предмет постачання обладнання для незаконного будівництва моста.

Раніше сьогодні Володимир Путін особисто взяв участь у відкритті мосту до анексованого Криму.

У міністерстві транспорту РФ заявляли, що  забезпечать відкриття автомобільного руху по споруджуваному Керченському мосту до грудня 2018 року, а рух поїздів - до 2019-го.

Залиште свій коментар

Вибір редакції