Киян ледь не нагодували чорнобильською рибою

Киян ледь не нагодували чорнобильською рибою

Порушникам світить штраф або обмеження волі до 3 років

Улов порушників був багатим - 165 кілограмів свіженької риби, які могли потрапити на ринки та у супермаркети.

На одному з островів річки Прип'ять в районі відселеного села Ладижичі території зони відчуження ЧАЕС співробітники 1-ї роти батальйону міліції з охорони зони радіоактивного забруднення затримали трьох громадян, мешканців міста Боярка Київської області.

Зазначені особи проникли на заборонену територію на моторному човні "Прогрес" і протизаконно ловили рибу, повідомили у відділі зв'язків з громадскістю ГУ МВС.

Співробітники міліції вилучили у порушників човен, п'ять рибальських сіток і сто шістьдесят п'ять кілограмів свіжевиловленої риби у кількості двісті сімнадцять штук.

Улов був багатим, серед здобичі були лящ, щука, судак, густера, плотва і карась. Надалі ця риба повинна була потрапити на стихійні ринки або в супермаркети, а потім і на чийсь обід.

За даним фактом проводиться перевірка, вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками складу злочину, передбаченого статтею "незаконне заняття рибним, звіриним або іншим видом видобувного промислу".

Зловмисникам світить штраф до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн) або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Читайте також:

Австралія внесе мільйон євро у Чорнобильський фонд

Кабмін склав список соціальних харчів і контролюватиме ціни на них

Україна відроджує сільське господарство у Чорнобильській зоні

В Україні якість харчів контролюватимуть ветеринари

Зону відчуження ЧАЕС знову відкрили для туристів

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Таємниці Чорнобиля
Наступна публікація