Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Колесніков вибачився за "непорозуміння" під назвою Hyundai

Експерт розповів, що через поспіх та недбалість корейців у поїздах виявилося безліч дрібних недоліків.

Екс-міністр інфраструктури Борис Колесніков назвав проблеми зі швидкісними потягами Hyundai технічним непорозумінням, за яке йому соромно і неприємно.

"Користуючись нагодою, хочу попросити вибачення у всіх пасажирів, які постраждали, запізнилися через поломки швидкісних потягів. Хоча залізниця компенсувала фінансові втрати за квитки. Але, звичайно, пасажирам від цього не легше", - сказав Колесніков в коментарі Комсомольской правде в Украине.

За його словами, пройде максимум два-три тижні, поки південнокорейські фахівці і працівники нашої залізниці усунуть всі недоліки.

"Хоча я пропонував протестувати потяги під час перегону з Південної Кореї в Україну. Можна було не везти їх пароплавом в Одесу, а прогнати по Транссибу, це було б випробуванням для них і всі ці болячки вилізли б. Але це з нас не знімає відповідальності і залишається тільки вибачитися", - зазначив екс-міністр.

За його думку, незважаючи на проблеми, швидкісні потяги в країні все одно будуть курсувати і далі. Інше питання, яка фірма буде їх випускати - Hyundai, Siemens або Крюківський завод.

Читайте: Пасажири можуть отримати по кілька тисяч гривень через запізнення "Хюндаїв"

Нагадаємо, швидкісні поїзди Hyundai не витримують українських морозів, постійно ламаються і простоюють годинами.

Експерт, який одним з перших побував на заводі Hyundai у якості спостерігача, а потім приймав потяги в Україні, розповів, що причинами такої ситуації стали поспіх і халатне ставлення.

"Коли ми приїхали в Корею, виявилося, написи на поїзді написані з помилками, кнопки переплутані. Це дрібниці. Але такі ж дрібниці були і всередині агрегатів", - розповів експерт, який попросив не називати його ім'я.

Залиште свій коментар

Вибір редакції