Компанія "Небесна Криниця" отримала нагороду центру "Розвиток КСВ"

Відзнака за просування принципів соціальної відповідальності.

Компанія "Небесна Криниця" отримала відзнаку за просування принципів соціальної відповідальності. Наприкінці року, що минає центр "Розвиток КСВ" провів підсумкову зустріч компаній-членів, де відзначив найактивніших учасників за просування цінностей центру.

Компанія "Небесна Криниця", як відповідальний постачальник якісної питної води та італійської кави з доставкою, не лише реалізувала ряд соціальних проектів, але й залучила до них найбільшу кількість компаній-членів, за що і отримала відзнаку центру "Розвиток КСВ".

"Бізнес в Україні усвідомив свій вплив на суспільство, і численні соціальні проекти є підтвердженням цього. Одним із головних векторів наших соціальних ініціатив є популяризація спорту та здорового способу життя. Нам приємно, що саме вони знаходять однодумців серед відповідальних компаній.

Так, цього року наш щорічний футбольний турнір "Небесна Криниця CUP" підтримало 26 компаній і ми впевнені, що це тільки початок" - розповідає Євгенія Кривонос, директор з розвитку компанії "Небесна Криниця".

Компанія "Небесна Криниця" в 2015 році підтримала десятки спортивних та інтелектуальних проектів та реалізувала ряд соціальних ініціатив для персоналу, клієнтів та бізнесу. Здоров'я, спорт та відповідальне споживання ресурсів – ключові напрямки програми соціальної відповідальності в яких компанія працює уже не перший рік і планує просувати надалі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: