Комунальники не дуже квапляться латати київські дороги

Дата публікації
Перегляди
1498
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Комунальники не дуже квапляться латати київські дороги

"Київавтодор" не встиг з виконанням своїх обіцянок

Велика магістраль біля "Олімпійського" досі стоїть без асфальту.

Два місяці тому "Київавтодор" обіцяв до 1 травня полатати всі дороги Києва, нагадує ТСН.

Незважаючи на Євро-2012, великих зобов'язань дорожники на себе не брали, у переліку проблемних були лише великі та центральні вулиці. Але навіть їх ще не полишила техніка, а на деяких шляхах її і зовсім не було.

Сирець

На вулицю Житкова не заїжджало колесо асфальтоукладальника. Ця дорога не дуже популярна, але прилягає до завантаженої магістралі – вулиці Щусєва. А тут яма в лівій смузі, де розганяються до вісімдесяти. Якщо не об'їхати, у неї влізе все колесо.

Проспект Перемоги

Саме ним футбольні вболівальники в'їжджатимуть до Києва зі Львова та Європи. Естакада на Нивках начебто і полатана, але загальний рельєф і досі схожий на пральну дошку.

Борщагівка

На Сім'ї Сосніних до водіїв можна навіть підійти, бо плентаються вони зі швидкістю пішохода.

Голосіївський район

Тут навіть пішоходи зі скаргами підходять. На вулиці Горького (Антоновича) зняли старий асфальт, а нового поки не дочекалися. Ситуація справляє враження небезпечної, але саме тут найбільше дорожньої техніки. Щоправда, робітники не знають, коли ремонт скінчиться, і кажуть, що їхня спеціалізація – тротуари.

Лише дві вулиці в Києві - Антоновича і Бажана – будуть не полатаними, а абсолютно ідеальними, оскільки асфальт тут здерли повністю і кладуть з нуля новий. Такі привілеї вони заслужили тим, що перша – це велика магістраль біля стадіону, друга – дорога до аеропорту.

На запит ТСН про ями комунальна корпорація надіслала типову статистику: "Корпорацією "Київавтодор" виконано середній поточний ремонт вулиць, що входять у 1,5-кілометрову зону навколо НСК "Олімпійський". Виконано капітальний ремонт Паркового пішохідного мосту. Капітально відремонтовано два шляхопроводи. Станом на 1 травня ліквідована вся аварійна ямковість на площі 52 тисячі кв. метрів".

Насправді, цьогорічні темпи дорожників жвавіші, ніж зазвичай. І техніки на дорогах візуально більше.

Два місяці тому Київавтодор обіцяв до 1 травня полатати всі дороги Києва

Два місяці тому Київавтодор обіцяв до 1 травня полатати всі дороги Києва

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1498
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація