Комуністи хочуть законодавчо заборонити "профашистську "Свободу"

Дата публікації
Перегляди
1746
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Комуністи хочуть законодавчо заборонити "профашистську "Свободу"

Ілюстрація / Фото: bilozerska.livejournal.com

В немилість потрапив також Конгрес українских націоналістів (КУН).

В КПУ назвали ВО "Свободу" і Конгрес українських націоналістів "профашистськими націоналістичними" партіями.

Профашистські націоналістичні партії, зокрема "Свободу" і КУН, потрібно заборонити законодавчо, заявив нардеп від КПУ Сергій Храпов.

"Націоналізм проявляється в нашій країні як комплекс неповноцінності. Люди одягають вишиванки і вважають, що так прославляють Україну. І в той же час за 20 років незалежності нічого не зробили для її розвитку і процвітання. Ми вважаємо, що такі партії як "Свобода" та КУН треба заборонити законодавчо, оскільки вони є загрозою для суспільства. Ми готуємо відповідний запит до Міністерства юстиції", - сказав комуніст.

Храпов також зазначив, що націоналістичні партії можуть стати для олігархів запасним плацдармом для проходження у Верховну Раду.

Нагадаємо, 7 листопада, на чолі з головним борцем з капіталізмом, лідером КПУ Петром Симоненком і під музику духового оркестру комуністи пішли по Хрещатику, перекривши рух від Бессарабки до Майдану.

Їх супроводжувала сотня міліціонерів, які, треба зауважити, жодним чином не заважали. Але біля метро "Хрещатик" на комуністів очікувала засідка. Кілька чоловіків, як з'ясували журналісти, з ВО "Свобода", підбігли до комуністичної колони з боку тротуару. І скандуючи "комуняку - на гілляку!", почали їх закидати яйцями, намагатися полити кефіром і виривати з рук червоні прапори.

Читайте також:

Свободівці урочисто спалили вирваний у комуністів прапор

У Києві комуністи побилися з націоналістами і КУПРом

"Беркут" пов'язав трьох забіяк з КПУ і "Свободи"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1746
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація