Комуністи порахували, скільки кожен українець винний МВФ

Комуністи порахували, скільки кожен українець винний МВФ

Ілюстрація / Фото: AFP

На запитання, де уряд має взяти гроші, якщо відмовиться від кредиту МВФ, комуністи відповіли: в країні є 10 мільярдерів, вони мають взяти на себе цю місію.

Біля Кабінету міністрів декілька десятків активістів київської міської КПУ проводять акцію протесту проти співробітництва України та Міжнародного валютного фонду.

Учасники акції тримають плакати з написами: "Ганьба продажній владі", "Борг кожного українця перед МВФ 9400 грн", "МВФ спрут", "Геть з України".

Секретар київського міськкому партії Микола Осокін, заявив, що активісти вимагають негайного припинення співробітництва з МВФ.

"Ми бачимо, що відбулося з країнами, які брали гроші у МВФ. Греція близька до дефолту. До цього стався дефолт в Аргентині. Тому Україна має припинити співробітництво з фондом та спиратися на внутрішні ресурси", - сказав він.

На уточнююче запитання, де уряд має взяти гроші, Осокін відповів: "У нас є 10 мільярдерів. Хай вони візьмуть на себе цю місію".

При цьому він наголосив, що мова не йде про те, щоб усе взяти та поділити. "Ми маємо спиратися на внутрішній ресурс", - резюмував комуніст.

Як відомо, 25 жовтня в Україну прибула чергова місія МВФ.

Читайте також:

Комуніст Царьков назвав опозиціонерів "бандерівською собачатиною"

Комуністи хочуть змінити державні символи України

Компартія не дасть молоді забути, хто такі піонери

Повʼязані теми:

Наступна публікація