Компартія не дасть молоді забути, хто такі піонери

У КПУ нарікають, що в Україні виросло ціле покоління молоді, яке навіть не знає про існування піонерів.

Луганські комуністи відзначили 89-у річницю з дня створення всесоюзної піонерської організації, поклавши квіти до пам’ятника Леніну.

Як повідомив депутат Луганської облради від КПУ Максим Чаленко, піонерський рух на Луганщині відроджується. Регіональна організація налічує більш як 1 тисячу школярів у віці до 14-ти років.

"Після розпаду СРСР в Україні поступово почали забувати, хто такі піонери. Нове покоління молоді навіть не знало, що організація існувала. Ми розуміємо, що вихованням необхідно займатися вже зараз, потім час буде втрачено", – вважає він.

Чаленко також відзначив, що піонери в містах і районах області сьогодні займаються волонтерською діяльністю – допомагають ветеранам, беруть участь у суботниках, організовують концерти для дітей молодшого віку. Він вважає, що регіональна влада зобов’язана підтримати роботу піонерських організацій.

"Вони всі колись були піонерами і пам’ятають, як чекали урочистого прийняття до лав організації. Навряд чи знайдуться люди, які побачать щось погане в діяльності піонерів. На мій погляд, це той випадок, коли необхідно забути про політику і замислитися про майбутнє дітей – ким вони стануть, чого доб’ються в житті – залежить від нас", – сказав Чаленко.

Читайте також:

Українські та російські комуністи 22 червня з червоними прапорами вирушать до Львова

Луганські комуністи прирівняли Сталіна до Гітлера

Комуністи хочуть саджати у в'язницю за ігнорування червоних прапорів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: