Кран "Захарій" радіє, що його передумали пиляти

Дата публікації
Перегляди
3000
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кран "Захарій" радіє, що його передумали пиляти

Кран "Захарія" ліниво собі полежує та ні про що не журиться, як і місцева влада

Місцева влада обіцяла повернути "Захарія" до роботи за три місяці, але поки що не квапиться.

Кран "Захарій", який завалився під час будівництва Подільського моста на Дніпрі, став новим українським героєм.

Раніше люди зустрічались біля пам'ятника Леніну, далі був Шевченко, а сьогодні у столиці модно призначати побачення біля "Захарія". Сюди приїжджають поїсти, випити і сфотографуватись. До крану вже навіть драбину проклали, і на ньому зявились написи, приміром, "Тут був Ігор".

Володимир Кибальник, один із тих, хто два роки збирав "Захарія", зізнався, що не розуміє, що треба було робити, щоб кран завалився.

Перш ніж піднімати стрілу крану, гіганта мали причепити до двух бокових понтонів. Лівий, найвірогідніше, не закріпили, і "Захарій" упав на правий бік.

Кибальник пояснив, що кран можна транспортувати лише зі складеною стрілою.

А обіцянкам мерії знову поставити його в роботу за три місяці "Захарів" батько не вірить. Стріла погнулась, і її можна лише розпиляти. Адже її вага складає приблизно 800 тонн, і на сьогоднішній день немає такого крана, що може її підняти.

Рятувати "Захарія" не квапляться. На пришвартованому поряд ремонтному баркасі життя пожвавлюється лише в обідню перерву.

Єдиний, хто лишається оптимістом, - це сам "Захарій". На своєму Твіттері, який читають уже дві з половиною тисячі українців, кран радіє, що хоча б різати його передумали.

Чиновники обіцяють поставити кран "Захарій" на ноги якнайшвидше

Чиновники обіцяють поставити кран "Захарій" на ноги якнайшвидше
Наступна публікація