Криклій прогнозує скорочення авіаперевезень

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порівняно з минулим роком авіаперевезення скоротяться на третину.

Цього року приблизно на третину скоротяться обсяги авіаперевезень порівняно з 2019 роком. 

Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій. 

За його словами, такі ж самі і світові прогнози. Міністр наголосив, що найбільше карантин через пандемію коронавірусу зачепив саме перевізників та туристичну галузь.

"Це суттєво позначилося на фінансах і результатах авіаперевізників. Компанія МАУ вже скоротила до 11-12 кількість бортів, які будуть підійматися у повітря", - наголосив очільник Міністерства інфраструктури.

Він також розповів про підтримку авіаперевізників: "Ми (держава — Ред.) наразі фіналізуємо компенсації за евакуаційні рейси, які здійснювали компанії МАУ і SkyUp. Наразі напрацьовується рішення щодо підтримки саме перевізників в авіагалузі. В першу чергу йдеться про доступні кредити, щоб вони у цей турбулентний період, поки авіація буде відновлюватися, могли існувати" - каже Владислав Криклій.

Відео Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, коли і як працюватиме електронний квиток

Буде дешевше, а головне – зручніше. Незабаром в Україні запрацює єдиний електронний квиток, яким можна буде скористатися в різному транспорті. З ним можна буде їхати потягом, а далі спуститися в метро чи сісти в автобус. Така зручна система давно працює в Європі, а от для України це справжній прорив. Якщо, звісно, це працюватиме. Докладніше дивіться у сюжеті.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, коли і як працюватиме електронний квиток

Нагадаємо:

Залиште свій коментар

Вибір редакції