Кримського адвоката Курбедінова відправили під арешт на 5 діб за пост у соцмережі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кримські татари влаштували акцію на підтримку чоловіка.

У так званому Київському районному суді Сімферополя кримського адвоката Еміля Курбедінова ухвалили заарештувати на 5 діб.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат Едем Семедляєв.

"Еміль Курбедінов притягнутий до адміністративного арешту на 5 діб", - написав він.

Наразі біля суду зібралася велика кількість кримських татар, які влаштували флешмоб і фотографуються з табличкою "Ти наш народний захисник".

Як зазначається, підставою для відкриття провадження за статтею 20.3 "Пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами" Кодексу РФ про адміністративні правопорушення щодо Курбедінова став пост у соцмережах 5-річної давнини. 

Нагадаємо, Курбедінов відомий участю у багатьох процесах із захисту прав кримських татар та українців, які виступали проти анексії півострова. Також він захищав інтереси рибалок з ЯМК-0041, яких російська ФСБ звинуватила у знищенні понад 70 дельфінів в окупованому Криму.

ВідеоУ Криму затримали адвоката Еміля Курбедінова, який захищав інтереси українських моряків

Російські окупанти затримали кримсько-татарського адвоката Еміля Курбедінова. Приводом стала публікація на сторінці правозахисника у Facebook. Там йшлося про форум організації "Хізб ут-Тахрір" - релігійний рух, визнаний у всьому світі. Однак в Росії організацію називають терористичною. Павло Клімкін назвав арешт спробою залякати всіх, хто захищає політв'язнів Кремля і полонених моряків. 

У Криму затримали адвоката Еміля Курбедінова, який захищав інтереси українських моряків

Залиште свій коментар

Вибір редакції