Кривава стрілянина: у Керчі не виключають конфлікту студента з викладачами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Молодик відвідував стрілецький клуб.

Конфлікт з викладачами, за попередньою версією, міг послужити мотивом злочину в Керчі, де студент влаштував вибух і стрілянину в коледжі.

Про це повідомило російському "Інтерфаксу" інформоване джерело.

"За попередньою версією, хлопець діяв з особистих помислів - у нього були конфлікти з викладачами", - заявив співрозмовник агентства.

Крім того, він розповів, що молодик відвідував стрілецький клуб, а на місці трагедії виявлено велику кількість боєприпасів. "На місці виявлено близько 10 пачок рушничних патронів, а також близько 10 саморобних запалювальних пристроїв і пляшки з коктейлем Молотова. Владислав Росляков відвідував стрілецький клуб і цікавився зброєю", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, також перевіряється версія можливої участі студента в молодіжних екстремістських угрупованнях, однак вона поки не знайшла підтверджень.

ВідеоТеракт в Керчі: у політехнічному коледжі підірвали вибуховий пристрій

Теракт в окупованій Керчі. Щонайменше 18 людей загинули, півсотні постраждали після того, як у місцевому політехнічному коледжі пролунав вибух. Серед жертв - студенти та працівники закладу. Антитерористичний комітет Росії каже, в повітря злетів невстановлений вибуховий пристрій. Свідки твердять, чули ще й постріли.

Теракт в Керчі: у політехнічному коледжі підірвали вибуховий пристрій

Нагадаємо, 17 жовтня на території окупованого Криму в місті Керч стався вибух у політехнічному коледжі. Спочатку повідомлялося про 10 загиблих і понад півсотні постраждалих, пізніше кількість жертв зросла до 20 осіб. Медики виявили в тілах постраждалих металеві вражаючі елементи, якими були начинені вибухові пристрої. У Мережі поширюється інформація, що вибух був не один, а цьому передувала стрілянина.

За даними ЗМІ, підозрюваного в скоєнні теракту в Керчі знайшли застреленим. СК РФ оголосив вибух у Керчі терактом, однак згодом слідчі перекваліфікували справу на статтю " вбивство двох і більше осіб.

В окупованому Криму оголосили режим надзвичайної ситуації. Також на півострові оголосили триденний траур.

Залиште свій коментар

Вибір редакції