Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кучма розповів, коли залишить посаду представника в Тристоронній контактній групі

Екс-президент вирішив "дати можливість попрацювати іншим".

Екс-президент (1994-2005) Леонід Кучма заявив, що піде з поста представника України у Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту в Донбасі, коли досягне критичного віку.

Про це він сказав журналістам у п'ятницю у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Я для себе вже давно прийняв рішення, коли я досягну свого критичного віку, я повинен буду подякувати всім, хто зі мною там [в ТКГ] працював, і піти, дати можливість попрацювати іншим", - сказав Кучма.

Він додав, що працює представником України в ТКГ на громадських засадах понад чотирьох років.

"До ста поїздок до Мінська. А кожна зустріч за закритими дверима .. і коли ти знаєш, що руху серйозного не буде, коли ти приїжджаєш і знаєш, що інша сторона приїжджає із заздалегідь підготовленими відповідями", - розповів він.

Кучма зазначив, що щодо Мінського процесу звучить багато критики, і "охочих не знайдеться, оскільки це не хлібне місце".

Другий президент України підкреслив, що остаточно для себе вирішив це питання. "Колись треба мені зупинитися... Коли я досягну критичного віку, я повинен прийняти таке рішення. Коли я приїжджаю додому, я дві доби відходжу від цих зустрічей, а там перед кожною зустріччю обов'язково пігулку заспокійливу під язик... Там занадто важкі розмови", - заявив Кучма.

При цьому він підкреслив, що хотів би, щоб критики Мінського процесу зрозуміли, що цьому процесу немає альтернативи.

Нагадаємо, за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи по врегулюванню конфлікту на Донбасі, яка востаннє відбулася 19 вересня, спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік заявив, що схід України став однією з найбільш замінованих територій в світі.

ВідеоТристороння контактна група у Мінську домовилася про затишшя з опівночі 29 серпня

Бойовики обіцяли тимчасово скласти зброю, аби діти змогли спокійно розпочати навчання, та не перешкоджати доступові місії ОБСЄ. З 1 липня за підрахунками української сторони бойовики здійснили майже півтори тисячі обстрілів. У Мінську також говорили про розблокування процесу звільнення полонених. 

Тристороння контактна група у Мінську домовилася про затишшя з опівночі 29 серпня

Залиште свій коментар

Вибір редакції