Курортників з валізами викидають посеред дороги із несправних автобусів

Дата публікації
Курортників з валізами викидають посеред дороги із несправних автобусів

На Запоріжжі влаштували облаву на недобросовісних перевізників

Даішники взялися перевіряти рейсові автобуси. Несправні одразу забирають на шрафмайданчик.

Даішники Запоріжжя влаштували облаву на перевізників, що доправляють курортників на море, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Інспектори кажуть, що пішли на вимушений крок, тому що ДТП з автобусами трапляються в регіоні чи не щотижня. За останній місяць на Запоріжжі у кількох жахливих аваріях за участю рейсових автобусів одна людина загинула, а кілька десятків опинилися в лікарні.

Тож тепер кожний автобус, який виїжджає з міста у південному напрямку, ретельно перевіряють. І якщо машина несправна, пасажирів тут же висаджують, а маршрутку ставлять на штрафмайданчик.

Так, за зайве крісло, яке перекриває аварійний вихід, загрожує штраф до 850 грн.

Даішники кажуть, що насправді знімати з маршруту можна чи не кожен мікроавтобус. Нової техніки на українських дорогах немає. А та, що є, вже давно своє віджила.

Усі маршрутки, що прямують у курортних напрямках, перевіряють дуже ретельно. Усі виїзди на трасу правоохоронці перекрили. Кажуть, об'їхати стаціонарні пости перевізники не зможуть.

В Запоріжжі даішники влаштували облаву

В Запоріжжі даішники влаштували облаву

Самі водії посилений огляд сприймають спокійно, натомість пасажири сварять інспекторів, через те що затримують їх на дорозі у спекотну погоду.

Люди пропонують даішникам перевіряти мікроавтобуси на вокзалах перед виїздом. Але інспектори стверджують, що на курортних напрямках працює багато нелегалів, які набирають пасажирів просто на трасі.

Перевірки на дорогах триватимуть до кінця курортного сезону. У ДАІ попереджають: якщо зупинять несправний автобус, пасажирів з усіма валізами висаджуватимуть. І сльози чи вмовляння нічим не зарадять. Тож рекомендують відпочивальникам перед поїздкою дізнатись більше про перевізника.

Нагадаємо, у Бердянську шахраї скручені з машин курортників номери продавали власникам по тисячі гривень. В автомобілістів не було іншого виходу як віддати гроші, адже вони просто не змогли б повернутися додому, а надто – якщо приїхали з-за кордону.

Кореспондент Яків Носков

Наступна публікація