Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко обговорив з Медведчуком "братні народи" та "непорозуміння" на Донбасі

За його словами, від початку конфлікту близько 150 тисяч людей перебралися з України до Білорусі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко у Мінську зустрівся з Віктором Медведчуком, учасником Тристоронньої контактної групи Мінського процесу. Лукашенко назвав війну на сході України "непорозумінням", яке "треба закінчувати".

Про це повідомляє агентство БЕЛТА.

"Братські республіки, народи ... Робимо нашим ворогам і суперникам подарунок своїми руками", - сказав президент Білорусі.

Лукашенко зазначив, що йому важливо почути позицію Медведчука з багатьох питань, особливо щодо тих подій, які розгортаються в Україні.

"Для мене це важливо не тільки тому, що я особисто вболіваю за те, що там відбувається, але і тому, що це наша рідна Україна. Я і служив, багато разів бував там, та й не приховую, що мої давні корені сягають кудись туди, між Черніговом і Києвом", - відзначив Лукашенко.

За його словами, від початку конфлікту близько 150 тисяч людей "хлинули" з України до Білорусі. Своєю чергою, Медведчук за зустріч і відзначив роль Білорусі у мирному врегулюванні на Донбасі.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна готова взяти на себе відповідальність за підтримання миру на сході України, здійснювати контроль на російсько-українському кордоні та сприяти проведенню виборів на Донбасі. Без залучення США до розв'язання конфлікту на сході України успіху не буде, вважає білоруський президент. 

ВідеоПорошенко приїхав до Гомеля на зустріч з Лукашенком

Олександр Лукашенко зазвичай декларує дружнє ставлення до України і водночас підтримує тісні стосунки з Путіним. Це викликає занепокоєння Києва, зокрема, через безпеку українсько-білоруського кордону. За зустріччю президентів стежить і ТСН.

Порошенко приїхав до Гомеля на зустріч з Лукашенком

Залиште свій коментар

Вибір редакції