Львів очолив рейтинг десяти міст Європи, які треба відвідати зараз

Львів очолив рейтинг десяти міст Європи, які треба відвідати зараз

Львів очолив ТОП-10 міст Європи, які потрібно відвідати зараз / Фото: ТСН.ua

Львів визнали найкращим містом для туристів у цю пору.

Портал VirtualTourist склав список європейських міст, які варто відвідати саме зараз. Перше місце дісталося Львову.

Видання називає це місто сучасним бізнес-хабом, а користувачі порталу одноголосно заявили, що саме це місто є найкращим для відвідування у цей час.

Серед переваг Львова була названа "неймовірна" компактність центральної частини, що робить його ідеальним місцем для туру на вікенд. Туристам радять відвідати Площу Ринок, Оперу, а також фестиваль Нічний Львів.

На другому місці в списку VirtualTourist опинився німецький Гамбург. Третю сходинку рейтингу посіло місто Вільнюс, чиєю головною визначною пам'яткою назвали найбільше у Східній та Центральній Європі старе місто в стилі бароко.

На четвертому місці опинилася Валенсія, третє за величиною іспанське місто, яке об'єднує в собі унікальне поєднання історичних і сучасних пам'яток. П'ятірку найкращих замикає місто Порту.

Далі рейтинг виглядає так: 6 місце – Загреб; 7 місце – Валетта; 8 місце – Будапешт; 9 місце – Рига.

Замикає ТОП-10 європейських міст, які варто відвідати у цей час, Сараєво. VirtualTourist констатує, що поки про це місто знають більше через конфлікти в 1990-х роках, але туристам час "розвідати" його культурну історію і побачити успішну реконструкцію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація