Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львовом прокотилася хвиля псевдо мінувань споруд у центрі міста

Телефонних терористів шукає поліція.

У Львові правоохоронцям надійшли повідомлення про закладену вибухівку одразу у 8 готелях та апартаментах. Об’єкти розташовані переважно в центральній частині міста, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Оскільки на свята готелі переповнені, з приміщень довелося евакуйовувати сотні людей. Вибухотехніки та кінологи кілька годин прочісували місто в пошуках вибухівки, але так нічого і не знайшли.

ВідеоХвиля "мінувань" у Львові: анонім повідомив про закладену вибухівку у 8 будівлях

Здебільшого всі у центрі міста. До Дня Львова усі готелі переповнені, тому довелось евакуйовувати сотні людей. Вибухотехніки та кінологи кілька годин прочісували місто в пошуках вибухівки, але так нічого і не знайшли. Телефонним терористам загрожує від двох до шести років позбавлення волі.    

Хвиля "мінувань" у Львові: анонім повідомив про закладену вибухівку у 8 будівлях

Повідомлення про замінування у Львові надходять доволі часто, проте жодне дотепер не підтвердилося. Телефонним терористам загрожує від 2 до 6 років позбавлення волі.

Як повідомлялося, напередодні в Харкові невідомий заявив про мінування двох готелів і торговельного центру. Правоохоронці евакуювали 4045 громадян та обстежили 43,6 тисячі квадратних метрів площі, однак ніякої вибухівки не знайшли.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції