Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мама Савченко – Путіну, суддям і прокурорам: "Щоб ваших дітей так само катували…"

Жінка не змогла приїхати на суд, бо захворіла.

Матері Надії Савченко не було в залі суду під час оголошення вироку. Вона лишилася вдома, бо занедужала, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про термін ув'язнення для її доньки дізналася по телевізору. Почуте прокоментувала коротко, але від усього серця.

"Я їм бажаю і тим суддям, і тим прокурорам, і тому Путіну, і всьому отому керівництву Росії, щоб їх так дітей катували, як вони катують мою дитину. Безневинну", - сказала жінка.

22 березня російський суд ухвалив рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. Надію визнали винною за трьома статтями: за "вбивство" присудили 18 років, за "замах на вбивство" мирних громадян – 4 роки і штраф за "незаконний перетин кордону". Таким чином у сукупності Росія хоче, аби Надія відсиділа 22 роки у тюрмі і сплатила 30 тисяч рублів штрафу.

Президент України Петро Порошенко прокоментував вирок російського суду та заявив про готовність обміняти Савченко на затриманих на Луганщині співробітників ГРУ. Судовий процес у Росії глава держави назвав "ганебним судилищем" і наголосив, що Україна ніколи не визнає вироку.

Водночас адвокат Ілля Новиков повідомив, що Генеральна прокуратура України готує підозру трьом суддям суду міста Донецьк у Ростовській області.

Відео Матері Савченко не було в залі суду під час оголошення вироку

Залиште свій коментар

Вибір редакції