Маніяка Онопрієнка таємно поховають за 500 грн

Перед смертю довічник скаржився, що йому важко дихати і болить серце.

Час і місце поховання серійного вбивці Анатолія Онопрієнка, який напередодні помер у Житомирській виправній колонії, тримають у секреті, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У Пенітенціарній службі кажуть, що родичів Онопрієнка про його смерть повідомили, щоправда, забрати його тіло ніхто не зголосився. Тому серійного вбивцю поховають державним коштом. Похорон обійдеться майже в 500 грн.

Тим часом судмедексперти ще встановлюють причину смерті довічника. Попередню - ревматична хвороба серця та серцево-судинна недостатність - назвали лікарі "швидкої", які приїхали на виклик.

Непритомного в'язня помітив наглядач під час чергового обходу. За словами тюремників, Онопрієнко останнім часом скаржився, що йому важко дихати і болить серце.

"Почала прогресувати хвороба. Ще з дитячого будинку отримав ревматизм, і він вже передався на серце, і почало прогресувати", - розповів заступник керівника управління Державної пенітенціарної служби у Житомирській області Анатолій Бобриньов.

ВідеоСмерть та кривавий шлях Онопрієнка

Онопрієнко був на обліку схильних до самогубства в'язнів, щоправда, спроб суїциду не було, кажуть тюремники. Із клопотаннями про помилування жодного разу не звертався. Усі сімнадцять років свого ув'язнення він сидів у камері сам. У колонії перечитав усю літературу тюремної бібліотеки. А от від телевізора відмовився. Із тюремним священиком спілкувався лише кілька разів ще на початку ув'язнення. Ніхто з рідних з Онопрієнком зв'язків не підтримував.

"Він переписувався за весь період з однією жінкою, яка згодом виявилася сатаністкою, і він перестав з нею листуватися", - додав Бобриньов, зауваживши, що це було вже давно.

Нагадаємо, 27 серпня помер відомий серійний вбивця Анатолій Онопрієнко. До цього часу серійний вбивця відбував своє довічне покарання у Житомирській тюрмі №8.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: